Design vozidla

První třída A v three-box designu.

Nová třída A ve zcela sportovním pojetí: jako sedan s dynamickou a zároveň elegantní siluetou.

Třída A sedan

Mírně klesající střecha. Silně narůstající obdiv.

Už jako malé děti jsme kreslily auta v tak zvaném three-box designu. Díky novému sedanu třídy A o tom zase začneme snít. Silueta vozu je tak dynamická a přitom nadčasově elegantní.

Sportovní diamantová maska chladiče

Úplná novinka. A již legendou.

Snížená kapota motoru, úzké světlomety a směrem dolů se otvírající maska chladiče nechávají vyniknout širokou příď. Pravým výrazným prvkem v AMG Line je maska chladiče s diamantovými piny v chromovaném vzhledu, která je dostupná za příplatek. Výrazné přívody vzduchu ve spodní části nárazníku jsou přizpůsobeny této siluetě.

Třída A sedan 

Design „wrap around"

Vítejte! Zde se vše točí jen kolem Vás.

Interiér nového sedanu třídy A cestující doslova obejme. Přechody mezi přístrojovou deskou, středovou konzolou a obložením dveří jsou plynulé a vytváří příjemný design „wrap around“. To je v této třídě stejně jedinečné, jako výběr ozdobných prvků a ambientní osvětlení, které vše ukáže v tom nejlepším světle.

Třída A sedan

Sebevědomá příď

Každá linie je jasným prohlášením.

Díky aerodynamickému tvaru se nový sedan třídy A pohybuje se svou skloněnou přídí proti proudu vzduchu. Za ní se skrývá strmě stojící maska chladiče a nízko stažená kapota motoru. Vlevo a vpravo dva opravdové výrazné prvky: světlomety MULTIBEAM LED (za příplatek) vyzařují inovativní sílu. Opticky tak sedí nový sedan třídy A ještě níže na silnici. A zároveň vyvolává prudší bušení našich srdcí.

Třída A sedan

Výrazný design zádě

Záď sedanu třídy A. Začátek nové éry designu.

Nový puristický design třídy A elegantně završuje model sedan: díky charakteristické zádi, která kvůli děleným zadním světlům působí širším dojmem. Nejen pěkný, ale i pěkně velký je zavazadlový prostor, který se v ní ukrývá a který lze za příplatek otevřít pomocí funkce HANDS-FREE ACCESS dokonce bez použití rukou.

Třída A sedan

Komfort sezení a prostorový komfort

Nová koncepce prostoru: je perfektní.

Když se v novém sedanu třídy A rozhlédnete kolem sebe, zjistíte něco překvapivého: překvapivě velký prostor. Dostatečný prostor v zadní části vozu ocení i osoby vyššího vzrůstu. Nová třída A disponuje sportovními sedadly a nastavitelnými opěrkami hlavy. . V kombinaci s komfortními sedadly jsou dostupná ortopedická sedadla. Za příplatek lze zvolit ventilaci sedadla a jiné čalounění. Pro cestovní komfort na úrovni vyšší třídy.

Třída A sedan

Širokoúhlý displej

Existuje mnoho neprobádaného. Začněte právě teď.

Zde říká jeden pohled skutečně více než tisíc slov. Interiér nového sedanu třídy A Vás okouzlí mimořádným vzhledem, díky němuž získáte zcela nové náhledy. Ne na jednom, ale na dvou displejích s vysokým rozlišením. Ve standardní výbavě s rozměrem 17,78 centimetru (7 palců). Za příplatek velmi velký displej s úhlopříčkou 26 centimetrů (10,25 palce). V každém případě obrázky vypadají, jakoby se vznášely v prostoru. Absolutně snadné je také ovládání prostřednictvím tlačítek dotykového ovládání na volantu, touchpadu (za příplatek) nebo dotykové obrazovky. Poslední zmíněný prvek je další premiérou a definitivně stojí za druhý pohled.

Třída A sedan