Připraven na nejrůznější dobrodružství. A přesto tak pohodlný.

Funkčnost a komfort

Komfort vítězí. Ve všech ohledech.

Zůstaňte flexibilní a dopřejte si pohodlí. Za příplatek dostupná druhá řada sedadel s možností podélného nastavení nabízí prostor, který je optimálně sladěn s Vašimi potřebami. Se třetí řadou sedadel (využitelnou až do tělesné výšky 1,68 m), dostupnou v příplatkové výbavě, nabízí model GLB místo k sezení až pro sedm osob. Díky ventilaci sedadel a řadě dalších komfortních výbav si vychutnáte pohodlí v jakékoliv situaci.

Třída GLB

Třetí řada sedadel dostupná za příplatek

Třída GLB

Nabídka míst k sezení a objemu zavazadlového prostoru Vašeho vozidla je stejně variabilní a rozmanitá jako Váš život. Třetí řadu sedadel pro až dva další cestující lze kdykoliv rychle sklopit nebo vrátit do původní polohy. Využijte flexibilitu podle potřeby – ať už s sebou chcete vzít více cestujících nebo velká zavazadla.

Velký, variabilní zavazadlový prostor

GLB

Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji. Sada pro zavazadlový prostor kombinuje další možnosti uložení a připojení, jako např. 12V zásuvku. Váš vůz získá více variability a stane se miniaturní elektrickou nabíjecí stanicí. Napájí například Vaši chladicí tašku pro nákup nebo pobyt na pláži.

HANDS-FREE ACCESS

GLB

Dopřejte si pohodlné a bezproblémové nakládání a vykládání s funkcí HANDS-FREE ACCESS: víko zavazadlového prostoru se otevře a zavře zcela bezdotykově. K tomu účelu rozpoznávají snímače umístěné pod zadním nárazníkem máchnutí Vaší nohy. To je obzvláště užitečné, když se vracíte z nákupu se spoustou tašek nebo nemáte volné ruce pro zavření víka zavazadlového prostoru.

Vyhřívaný volant

GLB

Pro Váš mimořádný komfort při řízení – vyhřívaný multifunkční volant Vás bude rozmazlovat zejména za chladných dnů vyhříváním v oblasti úchopu. Vaše ruce se zahřejí velmi rychle, protože vyhřívání volantu nezávisí na vozidle.

Head-up displej

Třída GLB

Optimální předpoklady pro radost ze sportovní jízdy a suverénní pocit z jízdy: head-up displej promění čelní okno ve fascinující digitální kokpit. Budete tak mít důležité informace neustále na očích. Vaše pozornost zcela patří silnici a dopravě před Vámi.

Ventilace sedadel

GLB

Ventilace sedadel odvětrává přední sedadla, ochlazuje je a reguluje tak vlhkost. Za chladného počasí nastaví vyhřívání sedadel na sedácích a opěradlech rychle příjemnou teplotu. Tohoto komfortního klimatizování sedadel se nebudete chtít vzdát.

Zadní sedadla s možností nastavení v podélném směru

GLB

Všestranný talent ‒ díky podélnému nastavení zadních sedadel rychle upravíte prostornou zadní část svého vozu a získáte kompaktní dodávkové vozidlo prémiové třídy. V případě potřeby můžete posunout celé zadní lavicové sedadlo o 140 mm a zvětšit tak buď nákladový prostor, nebo prostor pro nohy cestujících v zadní části.

MBUX

Rozšiřuje možnosti. Intuitivně.

Nový multimediální systém MBUX Vám neustále poskytuje aktuální informace. Jeho ovládání je nejen velmi snadné, ale i všestranně přizpůsobivé. Následujte jednoduše svoji intuici.

Třída GLB

Komfort ovládání

GLB

Svobodné rozhodnutí – četné možnosti zadání vedou vždy ke stejnému výsledku: dotyková obrazovka, tlačítka pro přímé ovládání médií, navigace a telefonu, tlačítka dotykového ovládání na volantu, touchpad nebo rozšířené rozpoznání hlasu.

Individualizace

GLB

S takzvanými tematickými světy se vozidlo stisknutím tlačítka přizpůsobí osobním přednastaveným náladám – mimo jiné sem patří vzhledy displeje, klimatizace, rozhlasové stanice nebo jízdní programy jako DYNAMIC SELECT.

Systém ovládání hlasem LINGUATRONIC

GLB

Přirozené ovládání hlasem lze navíc rozšířit o služby online Mercedes-Benz – například informace o počasí nebo internetové rádio, nebo s jeho pomocí ovládat funkce vozidla jako klimatizace nebo vyhřívání sedadel.

Simulátor MBUX

Vaše vozidlo a Vy ‒ dokonalý tým.

Poznejte s MBUX nový druh interakce se svým vozidlem. Snadnější než kdy dříve a výborně přizpůsobený Vašim potřebám.

GLB

Konektivita

Propojuje svět s Vámi. A Vás se světem.

Přijímejte hovory, poslouchejte své oblíbené písničky a bezdrátově nabíjejte svůj chytrý telefon se standardem Qi. V novém modelu Mercedes-Benz GLB jsou možnosti téměř neomezené.

GLB

Bezdrátové nabíjení a konektivita

GLB

Sada pro chytrý telefon

komfort14

Digitální klíček od vozidla

Sady komfortní výbavy

Komfortní výbavy, jako stvořené pro Vás.

Maximální komfort a neuvěřitelná flexibilita: nové GLB vytváří nenapodobitelnou atmosféru – a je možné ho zcela přizpůsobit Vašim přáním.

Sada energizujícího komfortu

Sada energizujícího komfortu představuje novinku – nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. K tomu účelu spojuje prémiové výbavy s inovativní inteligencí. Fascinující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat. Pro dlouhodobější výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Součásti:

obsažené komfortní programy sady energizujícího komfortu:

  • Svěžest
  • Vitalita
  • Tréninky: videonávody, např. k uvolnění svalů (k dispozici pouze pokud vozidlo stojí)
  • Tipy: 3minutové audioinformace pro dlouhodobé zdraví a životní pohodu; pro oblast hlavy, ramen, horní část těla, spodní část zad a pánve
  • Vyhřívání sedadla pro řidiče a spolujezdce
  • Ambientní osvětlení se světelnými náladami v závislosti na programu

GLB

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus Vám nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni.

Komfortní sada KEYLESS-GO

Otevřete, nastartujte a zamkněte své vozidlo tím, že prostě a jednoduše máte svůj klíček u sebe.

Sada ortopedických sedadel

Sada přizpůsobí sedadlo větším nebo menším množstvím vzduchu v bočnicích jako oblek střižený na míru.

Sada komfortních sedadel

Sada komfortních sedadel se svými četnými možnostmi nastavení Vám nabízí optimální polohu sezení. Osobního a ergonomického nastavení docílí všichni řidiči. Prodloužený sedák pak zejména ocení řidiči velkého vzrůstu. Plocha pro stehna je tak prodloužena až o 6 centimetrů.

Součásti:

  • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
  • Nastavení sklonu sedáku pro sedadlo řidiče a spolujezdce
  • Nastavení hloubky sedáku pro lepší komfort sezení díky o 60 mm širší ploše pro stehna
  • Specifický design sedadel

 GLB

Sada osvětlení

Sada osvětlení se pomocí řady světelných zdrojů stará o dobrou orientaci.

Sada pro zavazadlový prostor

Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji.

Sada Technik

Nejvyšší technická kompetence v sadě.

Sada Off-Road

Se sadou Off-Road budete cestovat bezpečně i mimo silnice.

Mercedes me connect

Propojuje Vás s Vaším vozidlem.

Vždy ve spojení

Staňte se součástí inteligentně propojeného světa.

Služba Mercedes me connect Vás propojuje s Vaším vozidlem a se vším, co je pro Vás důležité. Zaregistrujte se ještě dnes na portálu Mercedes me. Po neomezenou dobu pak můžete využívat naše bezplatné Základní služby. Zároveň si zajistíte používání Vzdálených služeb na dobu tří let. Chcete si dopřát větší komfort? Pak si můžete do Vašeho vozidla navíc, s odpovídajícími přípravami, integrovat řadu navigačních a komfortních služeb. Po pořízení obsahů mohlo dojít u produktu ke změnám.

GLB

Digitální klíček od vozidla v chytrém telefonu