Atraktivní na každé cestě.

Film o designu

Atraktivní na každé cestě.

Design nového GLC charakterizují čisté linie a dynamické proporce. Sportovní vzhled SUV přesvědčí ve městě stejně jako v terénu.

Zjistěte více informací o designu nového GLC SUV

Exteriér

Výbavy exteriéru nového GLC SUV.

Design exteriéru nového GLC SUV přesvědčí svou sportovní přídí, dvoudílnými zadními světly a koly z lehké slitiny o velikosti 45,7 cm (18") až 50,8 cm (20").

GLC SUV
Sportovní příď s maskou chladiče s hvězdou

GLC SUV
Dvoudílná zadní světla s trojrozměrnou vnitřní částí

GLC SUV
Nově ztvárněná stupátka

Interiér

Výbavy interiéru nového GLC SUV.

Díky nejnovější generaci systému MBUX je zážitek z jízdy digitálně propojený jako nikdy dříve. Prostřednictvím individuálních uživatelských profilů může MBUX rozpoznávat Vaše oblíbené rozhlasové stanice, seznamy přehrávání nebo trasy pro navigaci. Nové GLC má řadu funkcí, které se Vám přizpůsobují, jako např. hlasový asistent MBUX. Objevte více.

GLC SUV

Head-up displej. Rozšiřuje Vaše zorné pole.

Head-up displej

Nový příplatkový head-up displej zobrazuje všechny důležité informace přímo v zorném poli řidiče. Vaše pozornost tak zcela patří silnici a dopravě. Precizní a komfortní. V novém GLC je nyní dokonce ještě větší.

Transparentní kapota motoru s kamerou 360°.

Transparentní kapota motoru s kamerou 360°.

Inovativní terénní funkce: na základě obrázků čelní kamery a obou kamer vnějších zpětných zrcátek lze před vozidlo promítat virtuální obraz. Díky tomu lze včas rozpoznat překážky na centrálním displeji. Navíc se zobrazuje virtuální ideální jízdní pruh.
(Dostupné s příplatkovou sadou pro parkování s kamerou 360°)

Hlasový asistent MBUX.

Hlasový asistent MBUX.

„Ahoj Mercedesi“: ovládejte své vozidlo hlasem. Ať už jde o rádio, navigaci nebo klimatizaci. Hlasový asistent MBUX Vás postupně lépe poznává. Pro ještě komfortnější prožitek jízdy.

Ústřední prvek: centrální displej

Ústřední prvek: centrální displej

Nakloněný směrem k řidiči s možností dotykového ovládání. Představuje digitální rozhraní mezi Vámi a vozidlem, přes které ovládáte všechny důležité funkce vozidla. Tak intuitivní a praktický, jak je jen možné.

Osobní uživatelské profily.

Osobní uživatelské profily.

Přes Váš profil lze předem aktivovat personalizovaná nastavení, například barvu osvětlení interiéru nebo polohu sedadla.

Jízdní program Offroad.

Jízdní program Offroad.

Prostřednictvím DYNAMIC SELECT můžete zvolit jízdní program Offroad: trakce, regulace brzd a vlastnosti pohonu se přizpůsobí jízdní situaci. Pokud je Vaše nové GLC vybaveno světlomety DIGITAL LIGHT, aktivuje se také terénní světlo světlometů.

Výbavy

Zpříjemněte si život.

Moderní asistenční a bezpečnostní systémy Vám pomohou bezpečně a pohodlně dojet do Vašeho cíle. Objevte více.

Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor

Nové GLC se standardně dodává s dveřmi zavazadlového prostoru EASY-PACK. Jeho výbava je tedy velkorysá, funkční a vysoce kvalitní. S komfortní sadou pro zavazadlový prostor bude nové GLC ještě komfortnější.

Masážní sedadla

Masážní sedadla

Různé masážní funkce udržují řidiče a spolujezdce v dobré kondici a náladě. Masážní funkci je možné ovládat prostřednictvím příplatkové sady energizujícího komfortu Plus.

Řízení zadní nápravy

Řízení zadní nápravy

Při nízkých a středních rychlostech podporuje řízení zadní nápravy agilní způsob jízdy a zajišťuje větší obratnost díky menšího průměru otáčení. Při vysokých rychlostech naopak poskytuje stabilitu a vyšší jízdní komfort.
(Součást s příplatkovou sadou Technik)

DIGITAL LIGHT

DIGITAL LIGHT

Se systémem DIGITAL LIGHT si můžete dopřát brilantní světelné podmínky – neustále přizpůsobované ostatním účastníkům silničního provozu a okolnímu prostředí. Tento HD systém pracuje jako projektor a pomocí neustále přizpůsobovaného světla reaguje na změnu podmínek provozu, vozovky nebo počasí.

PRE-SAFE® Impuls Side

PRE-SAFE® Impuls Side

Pokud nové GLC rozpozná bezprostředně hrozící boční kolizi, provede PRE-SAFE® Impuls Side (součást sady jízdních asistentů Plus) opatření pro posunutí cestujících na straně nárazu pomocí bočního impulzu směrem do středu vozidla. Tímto způsobem lze při nehodě snížit riziko zranění.

Vozidla plug-in hybrid

Přesvědčivá alternativa.

Objevte nové GLC SUV s pohonem plug-in hybrid: vysoký výkon systému a účinnost i výrazně delší elektrický dojezd.

GLC SUV plug-in hybrid