Alternativní pohony

Verze plug-in hybrid nového CLA Kupé.

Pokročilá technologie plug-in hybrid dlouhodobě přesvědčí i v modelu CLA Kupé: elektrický dojezd byl prodloužen zvýšenou kapacitou akumulátoru a vyšším elektrickým výkonem.

CLA 250 e Kupé

82 km dojezd na elektrický pohon (WLTP)

25 minut doba nabíjení u rychlonabíjecích stanic[*]

0,6 - 0,8 l / 100 km spotřeba (kombinovaná)[1]


* Doba nabíjení odpovídá nabití z 10 na 80 % plného nabití při použití rychlonabíjecí stanice na stejnosměrný proud s napájecím napětím 400 V a elektrickým proudem minimálně 500 A.

Kupé CLA 250 e | WLTP: kombinovaná spotřeba paliva: 0,6 - 0,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 22-30 g/km; kombinovaná spotřeba elektrického proudu: 0,9-1,3 kWh/100 km.[1]

[1] Uvedené hodnoty jsou zjištěné „hodnoty CO₂ podle WLTP“ ve smyslu čl. 2 č. 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 2017/1151/EU.

Více informací

CLA kupé

Vozidla plug-in hybrid

S vozidly plug-in hybrid si užijete radost z jízdy připravené na budoucnost při naprosté vhodnosti pro každodenní používání. Špičkový pohon kombinuje jízdu elektromotoru bez lokálních emisí s maximální nezávislostí díky vysoké spotřebě paliva na dlouhé vzdálenosti.

Možnosti nabíjení pro vozidla plug-in hybrid

Možnosti nabíjení pro vozidla plug-in hybrid

Vozidlo s pohonem plug-in hybrid lze v zásadě nabíjet z vhodné domácí zásuvky. Podstatně rychlejší alternativu je například wallbox (není zahrnut v rozsahu dodávky) od Mercedes-Benz. Vozidlo tak může dosáhnout plného elektrického dojezdu v nejkratší době. Pokud zrovna nejste doma, máte možnost „dočerpat“ do vozidla elektrickou energii také u veřejných nabíjecích stanic. Využívejte při nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích výhod služby Mercedes me Charge[1], jedné z největších nabíjecích sítí. Vyberte si optimální nabíjecí tarif a využívejte výhod od pevných cen až po Plug-and-Charge, pokud jsou pro Vaše vozidlo k dispozici.

Eco Coach

Eco Coach

Aplikace Mercedes me Eco Coach[2]Vás na základě údajů v reálném čase podporuje při používání a optimalizaci Vašeho vozidla plug-in hybrid nebo elektromobilu. K Vašim individuálním aktivitám při jízdě, nabíjení a parkování jsou Vám poskytovány užitečné tipy a vysvětlení pro trvale udržitelné používání Vašeho vozidla šetrné ke zdrojům.