Interiér

Interiér nového vozu CLA Shooting Brake.

Již ve standardní výbavě nabízí interiér nového vozu Mercedes-Benz CLA Shooting Brake rozsáhlé výrazné prvky s velkolepou architekturou a plně digitálním kokpitem. Pro individuální ztvárnění sedadel, čalounění a dalších součástí vozidla máte kromě standardní výbavy k dispozici příplatkové linie výbavy Progressive a AMG Line.

Výrazné prvky interiéru

Multifunkční sportovní volant

Multifunkční sportovní volant

Ovládejte své vozidlo stejně intuitivně jako chytrý telefon. Volant nejnovější generace ještě přesněji rozpoznává dotyky pro lepší „dotykové ovládání“ pomocí ovládacích gest a stisknutí. Nová funkce detekce rukou na volantu navíc registruje uchopení volantu a v nouzovém případě může varovat.

Širokoúhlý kokpit

Širokoúhlý kokpit

Centrální media displej je nyní standardně proveden s úhlopříčkou 26 cm (10,25"). V kombinaci s příplatkovým, plně digitálním displejem sdruženého přístroje o úhlopříčce 26 cm (10,25") se kokpit sdružený pod celoplošným skleněným krytem prezentuje v působivém širokoúhlém vzhledu.

Nově ztvárněná středová konzola

Nově ztvárněná středová konzola

Nový design dodává středové konzole ještě uspořádanější vzhled a zároveň nabízí větší odkládací přihrádky. Nově koncipované ovládací prvky jsou umístěny intuitivně na kdykoliv dostupném místě.

Surround soundsystém Burmester® s Dolby® Atmos

Surround soundsystém Burmester® s Dolby® Atmos

S 12 reproduktory, 60 wattovým subwooferem a výkonem systému 590 W si vychutnáte vyšší výkon a exkluzivitu i prostřednictvím legendárního prostorového zvuku surround soundsystému Burmester®. Reproduktory s ušlechtilými nápisy poskytují prvotřídní prostorový zvuk, který můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní sedadla. Kromě toho můžete hudbu přehrávat v kvalitě Dolby® Atmos.[1]

[1] V závislosti na konfiguraci se volí volitelná výbava.

Velkorysý vnitřní prostor vozidla

Velkorysý vnitřní prostor vozidla

Interiér vozu CLA Shooting Brake odpovídá modernímu a kvalitnímu prostředí vozidla kupé, včetně inovativní integrace digitalizovaného ovládání. Kromě variabilního nákladového prostoru nabízí CLA Shooting Brake také více místa pro cestující ve vozidle v oblasti ramen, hlavy a loktů.

Zavazadlový prostor a komfortní nakládání

Zavazadlový prostor a komfortní nakládání

Praktické pro každodenní použití: sklopná opěradla sedadel v zadní části vytvářejí objem zavazadlového prostoru až 485 litrů a dvoudílná zadní světla usnadňují nakládání objemných zavazadel. Bezdotykové otevírání zavazadlového prostoru pomocí funkce HANDS-FREE ACCESS navíc umožňuje komfortní a bezstarostné nakládání a vykládání Vašeho vozidla CLA Shooting Brake.

Nové potahy sedadel

Nové potahy sedadel

Také ve vnitřním prostoru vozidla je moderní elegance modelu CLA Shooting Brake znovu ztvárněna až do nejmenšího detailu: s novými potahy sedadel, například s imitací kůže ARTICO v barvě sage grey[1], je zároveň zdůrazněn jeho vkusný vzhled a zajištěn celkově komfortní pocit sezení.

[1] V závislosti na konfiguraci se volí volitelná výbava.

Linie výbavy

Standardní výbava

Standardní výbava

Hlavní charakteristické znaky standardní výbavy:

 • Komfortní odpružená sedadla s potahy sedadel z umělé kůže ARTICO / tkaniny Bertrix v černé barvě
 • Sada komfortních sedadel
 • Multifunkční sportovní volant v kůži včetně polí spínačů dotykového ovládání řazení s pákou pod volantem a krytu ve stříbrné barvě
 • Obložení stropu tkaninou v barvě šedá crystal

Linie Progressive

Linie Progressive

Hlavní charakteristické znaky příplatkové linie výbavy:

 • Komfortní odpružená sedadla s potahy sedadel volitelně z umělé kůže ARTICO / tkaniny Bertrix v černé barvě
 • Multifunkční sportovní volant v kůži včetně pole spínačů dotykového ovládání vlevo a vpravo, řazení s pákou pod volantem a krytu v chromu
 • Obložení stropu černou tkaninou

Linie AMG Line

Linie AMG Line

Hlavní charakteristické znaky příplatkové linie výbavy:

 • Sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy v syntetické kůži ARTICO / mikrovláknu MICROCUT v černé barvě s kontrastním prošitím v červené barvě
 • Multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa, dole zploštělý, perforovaný v místech úchopu s dotykovými poli spínačů i řazením s pákou pod volantem v barvě stříbrná chrome
 • Koberečky AMG
 • Sportovní pedály AMG z kartáčované ušlechtilé oceli s černými pryžovými výstupky

Sklopná opěradla sedadel v zadní části vozidla

Sklopná opěradla sedadel v zadní části vozidla vytvářejí objem zavazadlového prostoru až 485 litrů a dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK[1] díky elektrickému otevírání a zavírání umožňují ještě pohodlnější nakládání a vykládání.

[1] V závislosti na konfiguraci se volí volitelná výbava.