Diskrétní a rozmazlující sada komplexního komfortu pro nejvyšší nároky.

Digitální kokpit

Další krok vstříc budoucnosti.

Objevte jako řidič intuitivní zážitek z jízdy na nejvyšší úrovni s digitálním kokpitem, 3D obrazovkou a MBUX s ovládáním hlasem. S inteligentním multimediálním systémem MBUX pro ovládání multimediálních a komfortních funkcí se můžete seznámit rovněž v zadní části. A v obou případech s velkou radostí.

Mercedes-Maybach Třídy S

Výrazné prvky komfortu interiéru

Bezpečně ta nejlepší komfortní zóna.

Špičkový komfort v zadní části je v novém voze Mercedes-Maybach Třídy S na prvním místě. Inovativní komfortní funkce a vybrané materiály proměňují vůz v útočiště, jehož hlavní prioritou je Váš pocit pohody. Pokroková technologie bezpečnosti Vás mnohem bezpečněji přivede do každého cíle, který si stanovíte.

Komfortní zadní dveře

Komfortní zadní dveře

Otevírají Vám všechny dveře.
Pokrokové technologie a exkluzivní komfort se starají o prvotřídní pohodlí při vystupování. Komfortní zadní dveře nového vozidla Mercedes-Maybach Třídy S se otevírají téměř samočinně: stisknutím tlačítka. Díky této funkci můžete otevřít a zavřít oboje zadní dveře pomocí elektrického pohonu.

Masáž lýtek v zadní části

Masáž lýtek v zadní části

Rozmazlování je součástí programu.
Ať už na dlouhých nebo krátkých trasách ‒ nový Mercedes-Maybach Třídy S Vám nabízí špičkový komfort sezení. Jeho opravdová velikost se projevuje ve velkorysém pocitu prostornosti a jeho rozmanité masážní funkce zajišťují cílené uvolnění s wellness účinkem. Například masáž lýtek pro zadní sedadla.

Adaptivní osvětlení zadní části

Adaptivní osvětlení zadní části

Je jedno, zda čtete knihu nebo pracujete na laptopu:
jas a barevnou teplotu osvětlení vnitřního prostoru si můžete upravit zcela podle svého vkusu a pocitu. Bodová světla LED lze navíc individuálně nastavit do požadované polohy. Funkce světel završují třpytivé adaptivní pruhy zadních světel, které navyšují kvalitu osvětlení.

Podavač bezpečnostního pásu v zadní části

Podavač bezpečnostního pásu v zadní části

Vstřícné gesto Vám nabízí podavač bezpečnostního pásu v zadní části.
Už samotný nástup do zadní části probíhá tak příjemně a pohodlně, jak je to jen možné. Podavač bezpečnostního pásu Vám jde automaticky naproti, jakmile se zavřou dveře.

Surround soundsystém Burmester® High-End 4D

Surround soundsystém Burmester® High-End 4D

Zažijte hudbu v nové dimenzi.
Vychutnejte si hudbu jako unikátní čtyřrozměrný zážitek. Tuto novou dimenzi zvuku vytváří osm generátorů vibrací podobných reproduktorům v sedadlech pomocí zvukové masáže. Prostorový zvuk rovněž optimalizuje 30 špičkových surround reproduktorů integrovaných v sedadlech a subwoofer o celkovém výkonu až 1750 W.

Aktivní kompenzace hluku způsobeného jízdou

Aktivní kompenzace hluku způsobeného jízdou

Neuslyšíte nic jiného než Vaší hudbu.
Inovativní kompenzace hluku způsobeného jízdou tlumí zvuky vznikající při jízdě a činí z vozidla Mercedes-Maybach Třídy S oázu klidu. Ať už ve městě nebo na dlouhých trasách, uslyšíte jen to, co přes surround soundsystém Burmester® High-End 4D (dostupný za příplatek) opravdu slyšet chcete.

Exkluzivní vůně Mercedes-Maybach No.12 MOOD

Exkluzivní vůně Mercedes-Maybach No.12 MOOD

Tak nezaměnitelná jako Váš nový Mercedes-Maybach.
Poznejte své vozidlo už podle vůně. Jako velmi výrazný prvek je pro nový vůz Mercedes-Maybach Třídy S nabízen flakon se zcela individuální vůní pro osvěžování vzduchu pomocí sady AIR-BALANCE dostupné za příplatek. Další vůně získáte u svého prodejce.

Čalouněný polštář s logem „Maybach“

Čalouněný polštář s logem „Maybach“

Komfort sezení sám o sobě někdy nestačí.
Komfort sezení na všech místech je odjakživa výraznou vlastností všech našich vozidel. Pro navýšení pocitu pohody na dlouhých cestách jsou někdy smysluplné samostatné polštáře, jako například dva čalouněné polštáře s koženým potahem, prošitím ve tvaru kosočtverců a logem „Maybach“ (součást sady koženého čalounění designo).

Elektricky ovládaná středová konzola v zadní části

Elektricky ovládaná středová konzola v zadní části

Průběžná business středová konzola v zadní části s černým ozdobným prvkem ve vzhledu skla.
Pod elektricky ovládaným krytem v přední části business středové konzoly:
- dvojitý temperovaný držák nápojů
- ovládací prvky automatické klimatizace THERMOTRONIC v zadní části
- přídavná odkládací přihrádka

Ambientní osvětlení

Prvotřídní zážitek v interiéru.

Vytvořte si v interiéru světelnou atmosféru zcela podle svých osobních preferencí nebo momentální nálady. Z 64 barevných odstínů ambientního osvětlení lze vytvořit fascinující barevné světy, které se mohou dynamicky proměňovat nebo osvětlovat jednotlivé oblasti různými barvami – včetně dvou barev světel Maybach twinkle-star a růžová gold.

Ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení podporuje pocit pohody během jízdy. Ve spojení se sadami energizujícího komfortu dostupnými za příplatek existují programy, které podporují uvolněnou nebo povzbuzující jízdu také barevně.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Vynikající komfort podvozku.

Povinností každého vozu Mercedes-Maybach Třídy S je nabízet vynikající jízdní komfort. Základem pro to je vzduchové odpružení AIRMATIC s adaptivním systémem tlumení Plus (ADS+).

Maybach Třídy S

Jízdní režim Maybach 

Jízdní režim Maybach

Unikátní jízdní program pouze pro cestující v zadní části.

Speciálně vyvinutý jízdní program „Maybach“ je zcela zaměřen na jízdní komfort pro cestující v zadní části, zatímco jízdní program COMFORT nabízí vyvážený jízdní komfort pro cestující v přední a zadní části. V programu „Maybach“ jsou minimalizovány pohyby karoserie vozidla přenášené na zadní sedadla. Další nastavení zahrnují mimořádně plochou křivku pedálu akcelerace v režimu Chauffeur, vyladění převodovky na méně časté řazení a rozjezd ve druhém převodovém stupni.

E-ACTIVE BODY CONTROL

Maximální jízdní komfort s E-ACTIVE BODY CONTROL.

V podobě E-ACTIVE BODY CONTROL získá Vaše vozidlo zcela nově vyvinutý, plně aktivní podvozek. Ten dokáže vyhodnotit jízdní situaci, rychlost a naložení vozidla. Vysoce výkonné řídicí jednotky k tomu účelu tisíckrát za sekundu analyzují jízdní situaci. Tlumení a regulace světlé výšky se podle toho automaticky přizpůsobují pro každé kolo zvlášť. Pro vynikající jízdní komfort a stabilitu při nejrůznějších jízdních podmínkách.

Zvýšení Vaší bezpečnosti: při hrozícím bočním nárazu dokáže E-ACTIVE BODY CONTROL ve spolupráci se systémem PRE-SAFE® Impuls Side preventivně nadzvednout karoserii. Síla působící při kolizi tak může být přesměrována na stabilnější strukturu ve spodní části vozidla.

Sady komfortní výbavy

Komfortní výbavy zkombinované pro Vás.

S těmito vysoce kvalitními komfortními výbavami se nový vůz Mercedes-Maybach Třídy S stane pro všechny cestující ve vozidle bez ohledu na jejich místo sezení perfektním společníkem, se kterým se i dlouhé jízdy promění v pohodový a nenáročný krátký výlet.

Sada aktivních ortopedických sedadel

Sada aktivních ortopedických sedadel

Mimořádný komfort sezení, i při dlouhých jízdách: najděte optimální polohu svého sedadla pomocí rozsáhlých možností nastavení integrovaných vzduchových polštářů. Na přání si můžete vychutnat masáž s povzbuzujícím nebo uvolňujícím účinkem. A pokud preferujete sportovní jízdu, poskytnou Vám dynamické bočnice optimální boční oporu.

Součásti:

 • Přední aktivní ortopedická sedadla se samostatně regulovatelnými vzduchovými komorami, které lze nastavit pomocí multimediálního systému
 • Dynamická funkce s automatickým bočním vedením podle úhlu natočení volantu, příčného zrychlení a rychlosti vozidla
 • Dynamické nafukovací vzduchové komory se starají o masážní funkci s různou intenzitou
 • Dva z masážních programů nabízí navíc působení tepla, které napodobuje princip masáže lávovými kameny
 • Přídavné zvedací prvky a vibrační motory v sedáku mají výjimečný hloubkový účinek
 • Funkce PRE-SAFE®
 • Komfortní opěrky hlavy vpředu (436)

Sada AIR-BALANCE

Sada AIR-BALANCE

Sada AIR-BALANCE nabízí ozvláštnění vnitřního prostoru vozidla individuální vůní – přizpůsobenou Vašim osobním preferencím a náladě. Díky osvěžující ionizaci zároveň přispívá k lepší kvalitě vzduchu ve vozidle a k většímu pohodlí.

Součásti

 • Generátor vůně s naplněnou lahvičkou a funkčním tlačítkem v odkládací schránce
 • Ionizátor v bočním větracím kanálu

Sada energizujícího komfortu v zadní části

Díky sadě energizujícího komfortu v zadní části si mohou jedinečný energizující komfort dopřát také cestující na vnějších zadních sedadlech. Tato sada sdružuje prémiové výbavy a bude Vás rozmazlovat nejrůznějšími wellness programy a povzbuzujícími fitness funkcemi – pro veskrze příjemnou jízdu.

Komfortní programy sady energizujícího komfortu v zadní části:

 • Teplo: oranžovo-červené animace spolu s teplem z vyhřívání sedadla a ploch, nafukování a vyfukování masážních komor v oblasti beder v souladu s dechem, decentní vibrace sedadla v kombinaci se surround soundsystémem Burmester® High-End 4D (811)
 • Radost: jasné tóny, mobilizující masáž a zlatě zbarvené animace, s frekvencemi zpívajících míst pociťovanými v sedadle, v kombinaci se surround soundsystémem Burmester® High-End 4D (811)
 • Pohoda: působí jako masáž lávovými kameny v oblasti ramen a spodní části zad, s uklidňujícími zvuky a vnímatelnou vůní
 • Svěžest: vyladěné proudění klimatizovaného vzduchu a zvuky s klidnými a aktivními fázemi, které jsou sladěny s animací vln, exkluzivní světelná inscenace v kombinaci s aktivním ambientním osvětlením (878)
 • Vitalita: zvuk definující program s proměnlivými rytmy, masážní program a exkluzivní světelná inscenace v kombinaci s aktivním ambientním osvětlením (878)
 • Ve všech komfortních programech světelná nálada přizpůsobená animaci na obrazovce prostřednictvím ambientního osvětlení
 • Osvěžování a ionizace vzduchu pomocí sady AIR-BALANCE s proměnlivou intenzitou ve všech komfortních programech
 • Tréninky: videonávody, např. k uvolnění svalů
 • „Tipy“: krátké audioinformace pro trvalou podporu zdraví a pocitu pohodlí; pro oblast hlavy, ramen, horní část těla, spodní část zad a pánve
 • Sada zadních komfortních sedadel (P43)
 • Ventilace sedadel v zadní části (402)

 Sada energizujícího komfortu v přední části

Sada energizujícího komfortu v přední části

Komfort pro všechny smysly: tato sada spojuje řadu prémiových výbav s inovativními inteligentními systémy. Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat – pro delší výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu. Prostřednictvím nejrůznějších komfortních programů a atraktivních příplatkových výbav jako ortopedická sedadla.

Komfortní programy sady energizujícího komfortu v přední části:

 • Teplo: oranžovo-červené animace spolu s teplem z vyhřívání sedadla, volantu a ploch, nafukování a vyfukování masážních komor v oblasti beder v souladu s dechem, decentní vibrace sedadla v kombinaci se surround soundsystémem Burmester® High-End 4D (811)
 • Radost: jasné tóny, mobilizující masáž a zlatě zbarvené animace, s frekvencemi zpívajících míst pociťovanými v sedadle, v kombinaci se surround soundsystémem Burmester® High-End 4D (811)
 • Pohoda: působí jako masáž lávovými kameny v oblasti ramen a spodní části zad, s uklidňujícími zvuky a vnímatelnou vůní
 • Svěžest: vyladěné proudění klimatizovaného vzduchu a zvuky s klidnými a aktivními fázemi, které jsou sladěny s animací vln, vibrační masáž s hloubkovým účinkem, exkluzivní světelná inscenace v kombinaci s aktivním ambientním osvětlením (878)
 • Vitalita: zvuk definující program s proměnlivými rytmy a k tomu přizpůsobený exkluzivní masážní program, v kombinaci se surround soundsystémem Burmester® High-End 4D (811), a také exkluzivní světelná inscenace v kombinaci s aktivním ambientním osvětlením (878)
 • Ve všech komfortních programech světelná nálada přizpůsobená animaci na obrazovce prostřednictvím ambientního osvětlení
 • „Tréninky“: videonávody, např. k uvolnění svalů (k dispozici pouze ve stojícím vozidle, za jízdy pouze zvuk)
 • „Tipy“: krátké audioinformace pro trvalou podporu zdraví a pocitu pohodlí; pro oblast hlavy, ramen, horní část těla, spodní část zad a pánve
 • ENERGIZING COACH* s individuálními doporučenými programy na základě vyhodnocení údajů o jízdě a vozidle a v případě potřeby údajů o řidiči (parametry životních funkcí) prostřednictvím propojení s běžnými nositelnými zařízeními Garmin®**
 • Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce
 • Ventilace sedadla řidiče a spolujezdce
 • Sada komfortního vyhřívání
 • Sada AIR-BALANCE s vůní, ionizací a čistěním vzduchu, aktivní ve všech programech ENERGIZING s různou intenzitou

 Sada zadních komfortních sedadel

Sada zadních komfortních sedadel

Optimální komfort sezení v zadní části: ortopedická sedadla přesvědčí nejen optimální polohou sezení. Pomocí nejrůznějších masážních programů také přináší povzbuzení nebo uvolnění. Příjemný efekt má rovněž vyhřívání oblasti šíje a ramen integrované do přídavného polštáře.

 • Ortopedická sedadla v zadní části (406)
 • Zadní komfortní opěrky hlavy (s nastavením v 6 směrech), elektrické nastavení výšky a v podélném směru, manuální nastavení sklonu, s přídavným polštářem
 • Vyhřívání oblasti šíje a ramen v zadní části (322)

Sada USB Plus 

Sada USB Plus

Rychlé napájení pro chytrý telefon a tablet: se čtyřmi přídavnými rozhraními USB C si Vy i Vaši cestující snadno nabijete svá mobilní koncová zařízení. Všechny zdířky USB ve vozidle navíc podporují rychlonabíjení. Přes zařízení připojená vpředu můžete do multimediálního systému také nahrát data jako svoji uloženou hudbu.

Navíc kromě 4 zdířek USB-C ve standardní výbavě:

 • Dvě přípojky USB-C, které podporují rychlonabíjení, pod přední loketní opěrkou, vhodné k přenosu dat
 • Pro pětimístnou Třídu S: 2 zdířky USB-C pod zadní středovou loketní opěrkou, podporující rychlé nabíjení
 • Pro čtyřmístnou Třídu S: 2 přípojky USB-C v zadní středové konzole, podporující rychlé nabíjení
 • Funkce rychlého nabíjení pro zdířky USB dostupné již ve standardní výbavě

Sada komfortního vyhřívání

Opravdová příjemná atmosféra ve voze: sada komfortního vyhřívání zahřeje ve velmi krátké době doplňkové prvky v interiéru. Podle zvolené výbavy Vás a Vaše cestující ze všech stran obklopí příjemné teplo – vyhřívat lze také loketní opěrky středové konzoly a dveří a také volant.

 • Vyhřívané loketní opěrky v předních a zadních dveřích
 • Vyhřívaná loketní opěrka ve středové konzole vpředu
 • Vyhřívání volantu (443)
 • Vyhřívaná středová loketní opěrka v zadní části, v kombinaci se zadní částí First Class (224)

Komfortní příplatkové výbavy

Maximální komfort zcela podle Vašich přání.

 Zadní část First Class

Zadní část First Class

V zadní části First Class cestujete stejně komfortně jako v soukromém letadle. Business středová konzola nabízí cestujícím v zadní části vizuální a funkční výhodu. Rozmazluje například temperovanými držáky nápojů a odkládacími prostory pod elektricky odklopným krytem. Svůj chytrý telefon nabijete induktivně, a tudíž bezdrátově pod loketní opěrkou.

Sklopné stolky v zadní části

Sklopné stolky v zadní části

Vytvořte si kancelář na kolech pomocí dvou psacích stolků v zadní části. Dva sklopné stolky v mžiku přemění business konzolu zadní části First Class v pohodlnou pracovní plochu. Odkládací plochy nabízejí dostatek místa pro notebook nebo Vaše doklady. V souladu s ušlechtilým prostředím jsou potaženy vysoce kvalitní kůží v příslušné barvě výbavy.

Vyhřívání oblasti šíje a ramen v zadní části

Vyhřívání oblasti šíje a ramen v zadní části

Skutečné zvýšení komfortu pro Vaše cestující v zadní části nabízí vyhřívání oblasti šíje a ramen integrované do polštáře opěrky hlavy. Teplo obzvláště jemně uvolňuje napětí a zvyšuje pocit pohody – nejen za chladných zimních dnů.
K dispozici jen jako součást sady zadních komfortních sedadel.

Mercedes me connect

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Mercedes me connect

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Výrazné prvky:

 • Komfort
 • Dálkové ovládání
 • Navigace
 • Ochrana vozidla

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.